Nelegālie zaļumi

+

Nelegālie zaļumi ir pilsētas papildināšana ar jauniem kokiem un augiem. Savā rīta pastaigā vai skaistās dienas veloizbraucienā nolūko vietas, kurās labi justos zaļumi, sgatavavo stādu vai sēklu bumbu un veic zaļo terrora aktu.

Ja vēlies piedlīties kolektīvā zaļumu darbnicā čeko telpaugu apmaiņas punkta un kafejnīcas Mājas svētība twittera info

No Comments »

Bangkok

Atrasts Bangkokas ielās, dzirdēta versija, ka ar šim formulām varot uzvarēt loterijā.

+

+

+

+

1 Comment »

Wood Morning

Bildes no izstādes Wood Morning. Izstādes mērķis bija parādīt koka vērtības mākslā jaunā gaismā. Kā materiāli tika izmantoti skrituļdēļi, saplākšņi, skičpapīrs, dēļi, papīrs un finieris. Tematikā caurvijas koka, meža tēma, neierobežojot izteiksmes veidu un saturu. Dalībnieki ir ielu un vides mākslinieki.

+

Read the rest of this entry »

No Comments »

Digital laif

+

+

+

+

+

No Comments »

Rīgas centrā iedzīvotājus pārsteidz milzīgs pūku mākonis

Pirmdien pēcpusdienā Rīgā, Lāčplēša ielā, starp K.Barona un Tērbatas ielu, iedzīvotājus pārsteidzis milzīgs pūku mākonis - pūkas biezā slānī bija uz ietves. Pagaidām nav noskaidrots, kādā veidā baltās pūkas Rīgas centrā ir radušās.

+

+

+

+

No Comments »

Ziema nāc mājās

+

+

No Comments »

Rudens

+

Read the rest of this entry »

1 Comment »

Evol Dockville muzikas festivala

Paris Evol bildes no Dockville muzikas festivala Hamburgaa

+

Read the rest of this entry »

No Comments »

Kritiska Masa velobrauciens 1 maij

+

1. maijs, Dailes teātris 13:00
Atzīmēsim velosezonas sākumu 1. maijā. Tas nekas, ka sezona jau sen ir atklāta un varbūt tā nemaz netiek izbeigta, Latvijā tradicionāli velosezonu atklāj ar 1. maija Kritisko masu.
Tāpēc, ka maijs izsens ir bijis laiks, kad cilvēki svin pavasari un dzīvo. Tāpēc, ka velobraucēji joprojām netiek uzskatīti par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem. Atceries: mēs nebloķējam satiksmi, mēs esam satiksme! Tāpēc, ka pieaugošais auto skaits nopietni apdraud tavu un apkārtējās vides veselību – satiksmes negadījumi, izplūdes gāzes, kari naftas dēļ. Tāpēc, ka ir nepieciešams atgūt publisko telpu, kuru mums atņēmušas ne tikai automašīnas, bet arī striktais sadalījums, ko kur drīkst darīt . Pakļausim publisko telpu savām vēlmēm, nevis savas vēlmes publiskajai telpai vai varas un kapitāla interesēm. Tāpēc, ka citādāka pasaule ir iespējama un tā sākas ar tevi!
Cenšoties izvairīties no centralizētas un hierarhiskas organizēšanās, ticot spontanitātes un dažādības spēkam, aicinām, katru piedalīties pasākuma (paš)organizēšanā- izplatot informāciju (padod ziņu tālāk), izdomājot savus idejiskos motīvus velo akcijai, šis ir tavs pasākums! Aktīvi līdzdarbojies velo brauciena norisē – piedalies maršruta un taktikas izvēlē, izdaiļo sevi un savu velo, ņem līdzi savu karogu, ņem savu skaņas ainavu (ņem līdzi svilpīti vai maģi/getto blāsteru/). Akcijai nav un nebūs līderu – neviens neteiks priekšā, ko darīt tālāk. Vienvārdsakot – viss notiks kā vien tu to vēlēsies
Akcijas izdošanās ir tavās pašas rokās!
Padod tālāk!

Wikipeedijas infolinks un video no pagajusha gada

Vakaraa koncerts Andrejsala

No Comments »

Grausti ar cilvēcisku iezīmi

Kopš 1984 gada pasniegtās TED Technology, Entertaiment, Design balvas, kuru iepriekš saņēmuši arī Bils Klintons un Bono, kļuvis Franču mākslinieks JR, uz apspiestu kaimiņvalstu sienām kolosālas fotgrāfijas veidojošs noslēpumains tēls. Bildēs bieži attēloti vietējie iedzīvotāji, kuriem mākslinieks kļuvis par Robinam Hudam lidzīgu varoni.

Nav ierasts, ka balva tiek pasniegta cilvēkiem, kuri balansē uz likuma robežas. “Esmu pārsteigts, nekad savas dzīves laikā nēsmu pieteicies konkursiem un nezināju, ka kāds mani ir nominējis..” Laikā, kad ielu māksla tuvinās ne tikai mākslas pasaulei, bet arī brendīgām intresēm, JR, kurš ielu mākslinieka vietā vēlās tikt saukts par photograffeur (graffeur Franciski ir graffitī) iepriekš noraidījis sponsoru un līdzīga veida finansiālu palīdzību. ” Visu naudu, ko nopelnu tirgojot darbus galerijām, esmu investējis ambicioziem projektiem un darīšu to arī ar 100 000 dolāru TED balvas fondu .”

No Comments »

Kolektīvais spēks

+

Vienatnē ir grūti, to zin katrs. Digitālā pasaule ir atradusi veidu, kā sniegt palīdzīgu roku nabadzīgiem ideju autoriem - vēlies uzņemt mūzikas albumu, ierakstīt filmu vai izveidot jauku parku? Uzraksti savas idejas aprakstu, pieliec video anotāciju un lapā Kickstarter katrs apmeklētājs ar sava maka palīdzību varēs piedalīties idejas attīstībā. Kamēr ideja nav savākusi nepieciešamo naudas daudzumu, virtuālās naudaszīmes nepamet cilvēka bankas kontu.

1 Comment »

Valkajamas majeles

+

Izradas Eiropas sniegam gana bagatajas valstis ir parvietojamo majelu placi, leerums no tiem ir nelegaaali. Piemeram kads ir izveidots uz universitaatei piederosa zemes pleka, kur tam atlauts palikt kadu laiku - sanaca uz 20 gadiem. Uz citam tiek sutitas policijas specrotas, apdzivotaji padziti un daziem sanacis noskatiites kaa vinju majeli iznicina. Lai tiktu pie sadam majelem pasam japieliek roka un makslinieciskaa iedvesma.

Read the rest of this entry »

No Comments »

Burbuļbode

Džons Nese ir Galcos Soda Pop Stop limonādes veikala īpašnieks. Džona tēvam piederēja pārtikas preču veikals un kad pienāca kārta turpināt tā vadību viņš izdomāja pārvērst veikalu limonādes mīļotāju galamērķī. Aptuveni 500 burbuļojošo dzērienu plauktā sagadāti no visas pasaules. Īpaši tiek piedomāts pie mazajām dzērienu ražošanas firmām palīdzot tām atrast patērētājus. Viņš arī apgadā Rietumkrasta restorānus un bārus uzsvaru liekot uz limonadēm izgatavotām ar niedru cukuru (bez augstas fruktozes kurkurūzas sīrupa, ja no tā ir iespējams izvairīties).

1 Comment »

Sapnis

Daži ir pilni ar melnu ūdeni, daži citi kluvuši par kapsētu vecām dārza mēbelēm un dzīvnieku ķermeņiem. Savulaik tas bija Kalifornijas sapnis. Pērc mašīnu. Pērc māju. Pērc baseinu. Visiem tas bija vajadzīgs un kredītu pasaule deva tādu iespēju. Bet nu sapnis ir izžuvis. Tūkstošiem peldbaseinu nīkst karstajā saulē. Daudziem cilvēkiem tas ir traģiski. Bet dažiem tā ir iespēja…

1 Comment »

Jaunlatvijas speeks

+

Jaunlatvijas speeks klik

No Comments »

Mazmajinjas

+

Paris blogi par mazmajinjam jeb majinjaaam ar mazu platiibu, vienkarsu dzivesveidu un so majelju buvesanu. Majinjas pie dabas, uz ritenjiem, kokos un udenii. Shadas majeles uzbuves izmaksas var but lidzigas paris gadu dzivoklja ires izmaksaaam. Un iestadiet katra izmantotaaa koka vietaaaa jaunu koku!

Tinyhouse un This Tiny House blogi ar majelem, This Tiny Life feins blogs par mazmajinjaam un ar tam saistiito dzivesveidu

2 Comments »

Krasainaa pabraukasanaas

+

Paris bundulji ar krasaaam uz kadas Berlines ielas un parejo izdara autobrauceeji, velobrauceeji un gaajeji.

3 Comments »

Izglītība, Ražotāji un radītāji

+

Kur ir starpība starp ražotāju un radītāju? Ražotājs zina kā kaut ko izdarīt pareizi, kā to izdarīt ekonomiskāk, kā ar mazākiem pūliņiem sasniegt lielāku rezultātu. Viņš ražo. Radītājs muļķojas. Viņš nezin, kā ir pareizi, tāpēc viņš meklē, pēta atkal un atkal, dažādos virzienos. Daudz reižu viņš virzās nepareizā virzienā, bet ikvienā no tiem viņš mācās. Viņš kļūs arvien bagātāks. Viņš dara ko tādu, ko neviens agrāk nav darījis. Ja viņš sekotu tam, kā ir pareizi, tad nespētu to izdarīt.

Ikviens cilvēks piedzimst ar spēju kļūt par radītāju. Visi bērni bez izņēmuma cenšas būt radoši, bet ērgļa acs (vecāki, skolotāji, sabiedrība, politiķi, u.c.) viņiem to neļaujam. „Ērgļa acs” viņus nekavējoties sāk mācīt, kā ir pareizi. Un tikko viņi ir to apguvuši, viņi kā likums, kļūst par robotiem. Tad viņi atkārto vienu un to pašu vel un vel un vēlreiz. Jo vairāk viņi to dara, jo efektīvāki viņi kļūst. Un, jo viņi ir efektīvāki jo cienījamāki viņi kļūs.

Read the rest of this entry »

3 Comments »

Jautriba ir vissvarigaka!

1 Comment »

Ļoti lēts pastiprinātājs

+

Kā jums patīk šī pastiprinātāja izskats, izskatās jau ļoti moderns. Pastiprinātāju gada balvā šis varētu saņemt kādu specbalvu. Katram ir iespēja šadu izgatavot vajag tikai kādas feinas tumbas un mazās nejaukās datortumbeles - tās kuras ir ļoti plastmasīgas un skan tikpat nejauki plastmasīgi.

Read the rest of this entry »

7 Comments »